tr?id=1648678752043653&ev=PageView&noscript=1
zdjecie onas zielex

Zielex profesjonalna hurtownia warzyw i owoców - Łódź

„Wiemy jak sprostać potrzebom i wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.”

Mariusz Kępka (założyciel)

Zielex to firma, która powstała z w celu zapewnienia najlepszych produktów spożywczych. Nasza hurtownia warzyw i owoców działa w branży już od kilkunastu lat. W tym czasie udało nam się wypracować najskuteczniejsze metody pozyskiwania towaru z najwyższej półki. Współpracujemy z rolnikami i sadownikami z całej Polski oraz krajów zagranicznych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wielu Klientów, w tym właścicieli renomowanych restauracji, sklepów oraz firm cateringowych. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, jednak zapraszamy do kontaktu także placówki z innych części Polski. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań.

Terminowa realizacja zamówień

Zdajemy sobie sprawę, że branża spożywcza rządzi się swoimi prawami. Dystrybucja warzyw i owoców wymaga dokładnego przestrzegania terminów. Chodzi nie tylko o datę, lecz także godzinę. W wielu przypadkach nowa dostawa powinna znaleźć się u naszych Klientów jeszcze przed otwarciem sklepu lub restauracji. Ze swojej strony możemy zapewnić naszym Klientów terminową realizację wszystkich zleceń. W ten sposób mogą Państwo zaplanować menu lub wprowadzić do oferty sklepu nowe produkty. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na stałą współpracę z naszą firmą. Zapraszamy do poznania oferty świeżych owoców i świeżych warzyw.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Staramy się być najlepszym partnerem biznesowym dla naszych Klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zaopatrzenia sklepów oraz restauracji. Wyróżnia nas szybka i skuteczna obsługa Klienta na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzi z uwagą. Staramy się pomagać zleceniodawcom w wyborze najlepszych produktów, biorąc pod uwagę specyfikę sklepów oraz lokali gastronomicznych. Jesteśmy rzetelni oraz terminowi. Chcemy, aby współpraca z naszą firmą przebiegała bez zarzutów.

nazwisko